Warning: Creating default object from empty value in /data01/virt60546/domeenid/www.rattasepp.ee/htdocs/wp-content/themes/salient/nectar/redux-framework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Nipid, mida avastatakse liiga hilja. | Rattasepp digiagentuur

No see on küll nüüd piinlik aga tuleb välja, et isegi aastaid tegutsedes sellel platvormil on Woocommercel nippe, millest pole paljudel aimugi.  Käime nüüd need mõned ”avastused” üle ja vaatame, kui paljut teie nendest teadsite.

  1. Suurim viga, millega aastaid võidelnud. Me kõik teame Woocommerce tootekategooriate sidebari moodulit…nii. Alati oli probleemiks suurte importide korral, et kuidas tootekategooriad vajalikku järjekorda saada. Alles hiljuti siis avastasime selle nipi 😀
    Tuli välja, et woocommerce all, kui minna tootekategooriatesse siis seal kehtib drag&drop süsteem. Põhimõtteliselt valige ülevalt Display seadetest maksimaalne elementide kuvamise arv ja siis hakake lihtsalt neid ükshaaval järjekorda tirima. Alamkategooriad jooksevad ilusasti kaasa ja ongi see keeruline probleem lahendatud. Aastaid sai käsitsi menüüsid koostatud ja need siis sidebari lisatud, kuid lahendus oli koguaeg silmeall ja väga lihtne.
  2. Menüüdesse tootekategooriate lisamine. Isiklikult oli mul sellega kõik okei AGA üks pika kogemusega arendaja sellist lihtsat asja WordPressis ei teadnud. Nimelt oli meil koos üks veebiprojekt ning tema lisas tootekategooriaid menüüsse linkidena. Tegelikkuses on see ju väga lihtne – ekraani üleval äärelt valid jälle ekraani seaded ja sealt alt lisad tootekategooriad nähtavate elementide alla. Voala! 
  3. 5.0 uuendus ja visuaalsed ehitajad. Paljud kellel oli veebileht arendatud viimastel aastatel said nüüd 5.0 uuendusega kaela uue probleemi. Visuaalsed ehitajad on kõik paigast ära või ei toimi üldse. Lahendus aga lihtne – minge pluginate alla ning installige plugin nimega ”Disable Gutenberg” ja ongi kõik endine tagasi.

Täiustame seda listi jooksvalt…