Kodulehed ja E-poed

Omame pikka kogemust veebilehtede valmistamises ning pakume klientidele alati tema soovides lähtuvalt soodsaimat ja mugavaimat lahendust. 

Milline on edukas koduleht või e-pood?

Edukaks koduleheks võib pidada seda, mis täidab oma eesmärki. Alati tasuks klientidel ennem valmis mõelda, et mis ülesannet hakkab täitma tema vastvalminud koduleht. Lisaks sellele tasub mõelda ka kas see peaks täitma lisandeesmärgi võimalusi näiteks, et Klient vajab e-poodi, kuid disain ja üldilme võiks käia ühe teatud toote või tolla kujundusega käsikäes.
Eduka kodulehe võtmeks on tihtilugu ka usaldusväärsus. Suunitleme alatitihti oma kliente uuendama oma logosid ja tekitama lehtedele korporatiivse ilme. Nõnda võib saada pisi remonditöökoda rohkem kliente, kui veeb tundub asjakohane ja usaldusväärne.

MIS ON TÄHTIS?

Meie jaoks on tähtsaim kvaliteet – kui klient on kodulehega rahul siis kogemus on näidanud, et enamasti tulevad ka tulevased disainitööd jms meie käest! Kodulehtede valmistamine on keerukas protsess, mis eeldab teostajalt teadlikkust. Ilma selleta tulevad välja küll kodulehed, kuid sellised, mis ei too soovitud tulemust.

Palju maksab?

Kuigi meie hinnad on puhtalt projektipõhised ning lähtuvad ka kliendi soovidest, oleme me keskmised orientiirid ikka paika pannud. Lihtsalt öeldes saab lihtsama lehe kätte al. 100€. Meie hinnangul korralik veebileht algab al. 500€. 

Saada päring

Viimased tööd